Menu
Your shopping cart is empty.

Attaveqaammik pitsaanerpaamik toqqaagit

Attaveqaammik toqqaagaangassi, sukkassusermut, isumannaallisarnermut ikiorneqarnissamullu piumasaqaatissinnut tulluartuusussaavoq. Attaveqaatip allaffeqarfiit arlallit akimorlugit ataqatigiissilersinnaasussaavaasi. Taamaalillusi suliffeqarfiup inissisimaffiini assigiinngitsuni sulisoqarfinnilu nikerartuni ataqatigiissitsilersinnaanngussaasi. 

TELE-POST-imi ingerlatitsinermi qularnanngitsumik toqqammavissalerneqassaasi suliffeqarfissinnik ataqatigiissitsilertumik.

MPLS VPN atorlugu allaffeqarfiutisi assigiinngitsut atasilersigit, MPLS Internetsilu internetsimut attavittut atorlugu.

Suliffeqarfissinnut iluaqutissartai

  • Ajornanngitsumik qularnanngitsumillu attaveqarneq
  • Aalajaatsoq ingerlatsinermullu qularnaatsoq 
  • Data-mik ingerlatsinermik salliunneqarsinnaaneq
  • Internetsimut ataatsimut attaveqarsinnaaneq
  • Sukkassutsimik 10 Mbps-imik qaffatsissinnaaneq
  • Aalajangersimasumik IP-adresseqarneq

 

Akit

MPLS-imut akit

SUKKASSUSEQATTAVILERTINNEQAKIT
256 kbit/s3.5000
512 kbit/s3.5001.000
2 Mbit/s3.5001.200
6 Mbit/s3.5001.500
9 Mbit/s3.5001.750
15 Mbit/s3.5002.000
20 Mbit/s3.5004.000
50 Mbit/s*20.0005.000
100 Mbit/s*20.0006.000

Attavilertinnernut nutarterinernullu tamanut akileraarut fibernet-imut attaveqaammut atuuttumut ikkuffimmiit TELE´p atortuisa katersuuffiat qaninnerpaaq tikillugu akilerneqassaaq, tamatumani attaveqaat kanngussaasoq atorlugu sukkassuseq piumasarineqartoq atuutsilerneqarsinnaanngippat.


Sukkanerusumik attaveqaammut nutarterinermi aki sukkassutsit akimikkut assigiinngissutaasa nalinganik akeqassaaq  (min. 1.500 kr.).
 

* Tassani fibernet-imut akileraarut ikkussiviusumiit TELE´p atortuisa katersuuffiat qaninnerpaaq tikillugu akilerneqassaaq.

 

Atuinermik allannguinerit

SULLISINERITAKIT
Nuussineq1.500
Ammaaqqinneq1.500
Atuisuunermik allamut nuussineq1.500

 

MPLS Service VPN

VPNATTAVILERTINNEQQAAMMAMUT AKIAAKIT/MB
VPN1.000,-500,- 
VPN klasse A  0,12*
VPN klasse B  0,14*
VPN klasse C  0,16*

*VPN-trafik-imi upload kisimi akilerneqartassaaq.

 

MPLS Service Internet

INTERNET ATTAVILERTINNEQQAAMMAMMUT AKIAGB-NIK ATUINEQ ILANNGULLUGITMB-PRIS FOR YDERLIGERE TRAFIK
Internet - Small1.00050020,25
Internet - Medium1.0001.500200,075
Internet Large1.0003.000500,06
Internet Enterprise - Small1.0005.5001000,055
Internet Enterprise - Medium1.00015.0003000,05
 
Internet Enterprise - Large1.00035.00010000,035